Uutiset

Konepajateollisuus

Konekuriirin numero 3/2020 on ilmestynyt

Konekuriirin maaliskuun numero 3/2020 on ilmestynyt. Lehti ennakoi useassa artikkelissaan Tampereella käynnistyvää Konepaja 2020/NWE/3D & New Materials-tapahtumaa. Investointiuutisia on mukana mm. Kotkasta, Porista, Forssasta, Vieremältä, Lahdesta ja Hämeenlinnasta. Teknologia- ja tapahtumauutisia on usealta taholta. Artikkelisarja lehden 30. vuosikerran tiimoilta jatkuu. Konekuriiri on täyttä koneasiaa. Klikkaa kantta ja lue!

Ilmoittajat maaliskuu 2020

3D Formtech Oy www.3dformtech.fi
Ahmotuote Oy www.ahmotuote.fi
Akaa Steel Oy www.akaasteel.fi
Aliko Oy www.aliko.fi
Ama-Prom Oy www.amada.fi
Oy Astrajet AB www.astrajet.fi
Avertas Robotics Oy https://robotiikkapalvelut.avertas.fi/
Bystronic Scandinavia Oy www.bystronic.com
Cenic Finland Oy www.cenic.fi
Coastone Oy www.coastone.fi
Creamaster Oy www.creamaster.fi
Cron-Tek Oy www.crontek.fi
DMG Mori Finland Oy Ab https://fi.dmgmori.com
Duroc Machine Tool Oy www.durocmachinetool.fi
Eltrotec Oy www.eltrotec.fi
Endor Oy www.endor.fi
Evomax Oy www.evomax.fi
Finn-Power Oy www.primapower.com
Fredko Oy www.fredko.fi
FMS-Service Oy www.fms-service.fi
Glocon Oy www.glocon.fi
Heidenhain Scandinavia AB, www.heidenhain.com
Helsingin Painehuolto Oy www.hph.fi
Index Traub Finland Oy www.index-traub.fi
Insinööritoimisto Ismo Lindberg Oy www.il-machinery.com
Iscar Finland Oy www.iscar.fi
Isojoen Laitevalmiste Oy www.laitevalmiste.fi
Jipenet Oy www.jipenet.fi
JK-Kone Oy www.jkkone.com
JR-Machines Oy www.jr-machines.fi
Jyväs-Työsto Oy www.jyvas-tyosto.com
Krister Lindh Oy www.kristerlindh.fi
Kuvateksti Teemu Järventie oy www.tjarventie.fi
Kyrön Takomo Oy www.kyrontakomo.fi
Linna Trade Oy www.linnatrade.fi
Maanterä Oy www.maantera.fi
Machinery Oy www.machinery.fi
Maint Way Oy www.maintway.fi
Maketek Oy www.maketek.fi
Makrum Oy www.makrum.fi
Mantco Oy www.mantco.fi
Masentia Oy www.masentia.com
MTC Flextek Oy www.mtcflextek.fi
Nevax Oy www.nevax.fi
Oy Suomen EDM Ab www.suomenedm.fi
Pathtrace Oy www.pathtrace.fi
Pirkanmaan Työkalukeskus Oy www.tyokalukeskus.fi
Pivatic Oy www.pivatic.fi
Pohjanmaan Expo Oy Expo Österbotten www.pohjanmaanexpo.fi
Prodmac Oy www.prodmac.fi
Putkityökalu Oy www.putkityokalu.com
Rensi Finland Oy www.rensi.fi
Retco Oy www.retco.fi
Sandvik Coromant Finland Oy www.sandvik.com
Schunk Intec Oy www.schunk.com
Seco Tools Oy www.secotools.com
Suomen Keskusvarikko Oy www.kv.fi
Suomen Terätuonti Oy www.suomenteratuonti.fi
Tamspark Oy www.tamspark.fi

Tekupit Oy www.tekupit.fi
Teräskonttori www.teraskonttori.fi
Työstökoneliike M.Koskela Oy www.mkoskela.fi
Uudenmaan Teräsleikkaus Oy www.uudenmaanterasleikkaus.fi
Vossi Group www.vossi.fi
Wihuri Oy www.machinetools.wihuri.fi
Zenex Computing Oy www.zenex.fi

Lue seuraavaksi